دوران بارداری از جمله دوران هایی است که تنها شاید یک بار برای هر خانمی اتفاق بیافتد و به همین علت است که از زیباترین دوره ها است .

این روزها موجی جدیدی از مد راه افتاده است که خانم های بارداری علاقمند به عکس گرفتن از خودشان هستند و به همین دلیل به آتلیه بارداری مراجعه میکنند و وقت میگیرند .

شاید الان با این حرف در ذهنتان تصویرها و عکس هایی تکراری نقش بسته باشد اما اینطور نیست .عکس بارداری با دیگر عکس هایی که شما در آتلیه عکاسی میگیرید کاملا متفاوت است و فرق میکند .

و به همین دلیل است که نیاز دارند تا در حالت ها و ژست های متفاوتی از ژست های معمولی گرفته شوند .

برایتان سوال شده است که چه زمانی باید اقدام به گرفتن عکس بارداری بکنید .بهترین زمان برای رفتن به آتلیه بارداری در ماه هفتم بارداری است .

قبل از ماه هفتم شکم شما خیلی برآمده نیست و این حقیق که شما یک خانوم باردار هستید را به خوبی نمیتوان در عکس ها به زیبایی منتقل کرد .

بعد از ماه هفتم نیز به دلیل رشد جنین و سنگین وزن تر شدن شما این روند عکاسی و ساعت زیادی که باید رو پا باشید و نمیتوانید استراحت کنید برای یک خانوم باردار به شدت مضر است و باعث میشود که شما به زودی خسته شوید .

بهترین و ایده آل ترین شرایط برای رفتن به آتلیه بارداری در ماه هفتم است . پس ، از رفتن به آتلیه بارداری قبل و بعد از آن خودداری کنید .

سایر خدمات آتلیه بن سای

عکاسی فضای باز کودک

آتلیه کودک

آتلیه نوزاد

عکاسی بارداری

عکاسی بارداری

عکاسی کودک

عکاسی نوزاد